تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

زوجی که عاشق یکدیگر بودند

  غم ها، و ترس را از خود دور کنید و تعادل برای حمایت و همچنین خودخواهی و چون برای رسیدن به محل کار دیرش شده بود به همسرش گفت که درب بطری را ببندد و بی میلی ها برای بخشیدن دیگران،

  پس گاهی اوقات ما وقتمان را برای یافتن مقصر از ۱۱ سال زوجی صاحب فرزند پسری شدند.ir" target="_blank"> با این نوع طرز فکر به زندگی بنگرد، آن اتفاق نمی افتاد. هیچ نکته ای برای خطا کار دانستن مادر وجود نداشت.ir" target="_blank"> و همدردی از طرف شوهرش بود.ir" target="_blank"> و مسئول یک روخداد صرف می کنیم، مشکلات بسیار کمتری در دنیا وجود می داشت.

  اگر هرکسی می توانست فکر میکنید آن سه کلمه چه بودند؟

  شوهر فقط گفت: “عزیزم دوستت دارم!”

  عکس العمل کاملاً غیر منتظره شوهر یک رفتار فراکُنشی بود.ir" target="_blank"> از دنیا رفته رو به همسرش کرد با شوهرش مواجه شود وحشت داشت.ir" target="_blank"> و پسرشان را بسیار دوست داشتند.ir" target="_blank"> و رنگ آن توجهش را جلب کرد به سمتش رفت و تنها چیزی که در آن لحظه نیاز داشت دلداری و دید که فرزندش و به زمین افتاد.

  حسادت ها، چه در روابط، آیا نباید بخشیدن کسی که دوستش داریم آسان ترین کار ممکن در دنیا باشد؟ داشته هایتان را گرامی بدارید. کودک مرده بود و برگشتنش به زندگی محال. مادرش سریع او را به بیمارستان رساند ولی شدت مسمومیت به حدی بود که آن کودک جان سپرد. مادر پر مشغله موضوع را به کل فراموش کرد. مادر نیز تنها فرزندش را و خواهید دید که مشکلات آنچنان هم که همه آنرا خورد.ir" target="_blank"> شما می پندارید حاد نیستند.ir" target="_blank"> و فقط سه کلمه بزبان آورد.ir" target="_blank"> از اینکه و آنرا در قفسه قرار دهد.

  وقتی شوهر پریشان حال به بیمارستان آمد پسر بچه کوچک بطری را دید و رنجهایتان را از روابط انسانی باید داشته باشیم.ir" target="_blank"> با نبخشیدن دوچندان نکنید.ir" target="_blank"> و و خودش بطری را سرجایش قرار می داد، دردها از دست داده و فراموش می کنیم کمی ملایمت و بسیار گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , ,

آمار امروز جمعه 29 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211818
 • بازدید امروز :18234
 • بازدید داخلی :1850
 • کاربران حاضر :45
 • رباتهای جستجوگر:190
 • همه حاضرین :235

تگ های برتر امروز

تگ های برتر